Už si také těžíte kryptoměnu ve svém mobilu?

V poslední době se stávají hitem mobilní aplikace pro těžbu kryptoměn. Můžeme jmenovat např. Timestope, Bee Network, Midoin, Eagle Network, aj. Dnes se však zaměřím na PI Network – mobilní aplikaci, přes kterou můžete zdarma těžit kryptoměnu PI. 

Má tento projekt budoucnost nebo je to jen bezcenná kryptoměna s dobrým marketingem?

PI Network funguje od roku 2019 a stojí za ním absolventi Stanfordské univerzity. Projekt se zatím nachází v přípravné fázi, to znamená, že kryptoměna se zatím neobchoduje na žádné veřejné burze a má v tuto chvíli nulovou hodnotu.

Nicméně její příznivci, kterých je už více jak 13 miliónů po celém světě, věří, že se jedná o kryptoměnu budoucnosti a že poroste stejně jako před pár lety Bitcoin. 

K těžbě tokenu Pí stačí mít jen chytrý telefon s Androidem nebo iOS. Každý uživatel může používat jen jedno zařízení. Aplikace je zdarma. Abyste ji však mohli aktivovat, musíte mít pozvánku od existujícího těžaře. Tu vám v případě zájmu ráda poskytnu. 🙂 

Získejte přístup a začněte těžit ještě dnes:

 1. Stáhněte si aplikaci do svého chytrého telefonu – ke stažení do Androidu ZDE  | ke stažení do iPhonu ZDE
 2. Pusťte aplikaci na svém telefonu a při registraci zadejte správně své skutečné jméno v české podobě (s diakritikou) i v anglické (bez diakritiky)
 3. Zadejte invite code: Zenavkryptomenach (budeme v jednom týmu a získáme oba vstupní bonus 1 token PI)

Vtip je v tom, že váš mobil sám o sobě ve skutečnosti nic netěží (těží se na cloudu), takže aplikace spotřebovává minimum dat i baterie a není potřeba být ani na wifi. Jde spíše o způsob odměňování za spoluúčast na tomto unikátním projeku. “Těžíte” v mobilu tak, že stačí 1x za 24 hod. v aplikaci kliknout na ikonku (potvrzení, že nejste robot). To je vše. 

Rozhodně vám nezaručuji, že na tomto projektu nějak zvlášť zbohatnete. Aplikace je stále v procesu vývoje. Bude to ještě pár měsíců trvat, než se kryptoměna PI začne veřejně obchodovat na burze a získá určitou hodnotu. Ale proč nezkusit štěstí, že? I tato kryptoměna může mít jednu cenu…

Proč jsem se rozhodla zrovna pro Pí: 

 1. Je veřejně známo, kteří konkrétní lidé za projektem stojí.
 2. Vše jasně komunikují, co a proč dělají.
 3. Aplikace vyžaduje minimum přístupů v mobilu, oproti konkurenčním těžebním mobilním aplikacím, proto se mi Pí z nich jeví jako nejdůvěryhodnější.

Nyní máte i vy možnost jednoduše vstoupit do světa těžařů a být na počátku vzniku nové kryptoměny. A jak víte, být u něčeho na počátku se v kryptosvětě vyplácí. 😉

Lenka Řezníčková
Online podnikatelka, investorka, vášnivá propagátorka kryptoměn a zakladatelka projektů Cesta ke snu a Ženy v kryptoměnách.

Je autorkou e-booků "Bitcoinová evoluce" a komplexního průvodce světem digitálních měn: "Pokrok nezastavíš - tak na něm vydělávej!".

Inspiruje lidi jak žít svobodně a nezávisle, jak zvýšit svou finanční inteligenci a plnit si své sny díky digitálním technologiím nové doby. Ráda cestuje po světě, tančí salsu a využívá sdílenou ekonomiku.
Komentáře
 • E-BOOK ZDARMA PRO VÁS:
  www.cestakesnu.cz
 • Stáhněte si e-book “Bitcoinová evoluce”

  ...a získejte základní informace o bitcoinu i jiných kryptoměnách, jejich využití do budoucnosti a další tipy z digitálního světa.

 • Nejnovější příspěvky
 • Potkáme se na Facebooku?