Jakou hodnotu má pro vás finanční svoboda a nezávislost?

Láká vás představa být pánem svého času, zatímco vaše investice se zhodnocují?

Lidé většinou směňují svůj čas za peníze. Jenže chozením do práce a spořením úspor nezbohatnou. Práce je veličina omezená časem a energií, úspory na kontě užírá inflace. Bohatí lidé nešetří, ale chytře investují. BUĎTE I VY JAKO ONI! Vytvořte si funkční systém, který vám postupně přinese pravidelný příjem a finanční svobodu.

Dnešní doba nabízí nové příležitosti, o kterých se nám ještě před několika lety ani nesnilo. Díky digitálním technologiím si dnes každý může zasadit semínka finanční svobody a zajistit svou budoucnost. Stačí jen vědět, JAK NA TO. Představte si, jaké by to bylo, kdybyste měli na kontě každý měsíc třeba o nulu více?

Nežijeme věčně. Pokud cítíte, že je nejlepší čas vydat se na cestu za svými sny, dám vám kompas, který vám ukáže směr, kudy proplouvat ve vodách digitálních měn, a díky kterému uvidíte možnosti sahající až za hranice peněz... 

Jmenuji se Lenka Řezníčková a vítám vás v digitálním světě Nové doby.

Již několik let se pohybuji v oblasti investování, sdílené ekonomiky a kryptoměn a výnosy z investic mi zajišťují nezávislost a finanční svobodu, díky které můžu dělat, co mě doopravdy baví. Proto jsem se rozhodla své znalosti a zkušenosti sdílet i dalšími lidmi.

Podle mého návodu pochopíte, jak funguje decentralizovaný systém digitálních peněz a obchodování s nimi, a to i v případě, že jste technický antitalent. 🙂

Naučíte se krok za krokem jednoduchý postup, jak založit svou peněženku, nakoupit Bitcoin či jinou kryptoměnu, jak a komu ji výhodně prodat, jak zvolit své portfolio a strategii, aby vám přinášela do budoucna zisk.

Dozvíte se zásady ziskového investování a jak přemýšlí bohatí.

Zvýšíte celkově svou finanční inteligenci a krypto-gramotnost.

Vaše sny za to stojí. Začněte myslet a dělat věci jinak. Digitální (r)Evoluce je v plném proudu a štěstí přeje připraveným! 🙂

Chcete být i vy na počátku největší finanční revoluce za posledních 2000 let?

Technologie jdou neustále dopředu a s pokrokem přichází nové možnosti a investiční příležitosti. Mnoho lidí stále nemá ponětí o existenci nebo funkci kryptoměn či krypto-ekonomiky a o tom, jak zásadním způsobem dokážou proměnit náš svět v blízké budoucnosti. Nemusíte pochopit kompletní technologii blockchainu, abyste mohli už dnes začít využívat kryptoměny např. jako platební prostředek nebo investici.

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažily během jejich krátké minulosti vzestupy i pády. Zájem o ně však neustále roste a lidé je používají čím dál více.  To, že čtete tyto řádky, znamená, že i vás tento fenomén nějakým způsobem přitáhl. Možná je to vaše cesta, stejně jako moje...

Stojíme nyní na počátku velké kryptoměnové revoluce a je jen na vás, jestli budete součástí tohoto přirozeného vývoje a vytěžíte z toho pro sebe maximum, nebo to udělá někdo jiný. Život může být o mnoho jednodušší, když budete moci starosti o peníze pustit k vodě a začnete si plnit své sny...

TEĎ JE TA NEJLEPŠÍ DOBA BÝT VE HŘE !


V tomto e-booku najdete praktický a detailní návod, jak se zorientovat v kryptosvětě a jak si pomocí digitálních peněz začít tvořit vedlejší příjem - ať již jste úplný začátečník nebo mírně pokročilý...

e-book kryptoměny

Pokrok nezastavíš - tak na něm vydělávej!

 • Chcete vědět, o čem ty kryptoměny vlastně jsou?
 • Jak si díky nim budovat finanční svobodu a nezávislost na systému?
 • K čemu je dobré mít Bitcoin nebo jiné altcoiny?
 • Jaký je rozdíl mezi směnárnou a burzou a kde získat lepší kurz?
 • Víte, jaké strategie používají zkušení obchodníci?
 • Znáte pravidla finanční kryptogramotnosti?
 • Chcete vědět, jak přemýšlí bohatí?

Co všechno v e-booku najdete?

 • bitcoin, kryptoměny, investování
  Co jsou to digitální peníze neboli kryptoměny
  Jak a proč vznikly kryptoměny. Výhody a použití kryptoměn. Bitcoin - digitální zlato, vývoj ceny v historii. Co je to blockchain? Jak funguje centralizovaný a decentralizovaný finanční systém. Altcoiny - alternativní měny a tokeny. Proč si je raději nevytěžit?
 • bitcoin, kryptoměny, investování
  Jak začít: pořiďte si peněženku
  Funkce, druhy, instalace a ochrana peněženky. Softwarové, hardwarové, online i offline peněženky. Revoluční peněženka Exodus - založení, detailní popis funkcí a práce s ní.
 • bitcoin, kryptoměny, investování
  Jak koupit kryptoměny - burzy a směnárny
  Jak nakoupit a prodat kryptoměnu na burze, směnárně, bitcoinovém automatu. Burzy CoinMate, Coinbase, Binance - detailní návody na registraci, popis funkcí a orientace v nich, jak číst grafy, jak nakoupit a prodat měnu, jak nastavit nákupní a prodejní příkazy, stop lossy, atd.
 • bitcoin, kryptoměny, investování
  Investiční strategie - trading vs. Buy & Hodl
  Průzkum trhu a první nákup. Co sledovat - Coinmarketcap aj. Čím začít? Dlouhodobé strategie - Buy & Hodl. Krátkodobé strategie - denní trading. Tip na jednoduchou chytrou investiční strategii. TOP 10 zásad pro investování. Volba svého portfolia. Diverzifikace portfolia.
 • bitcoin, kryptoměny, investování
  ICO, STO, Tokenizace a ERC-20 tokeny
  Vysvětlení pojmů - ICO, STO, tokeny ERC-20, smart contract. Jak rozeznat podvodné projekty. Sdílená ekonomika a tokenizace majetku. Peněženka MyEtherWallet pro příjem tokenů na bázi Etherea - popis založení a práce s ERC-20 tokeny
 • bitcoin, kryptoměny, investování
  Akceptace bitcoinu pro e-shopy a kamenné obchody
  Výhody a možnosti akceptace - kamenné obchody. Přijímání krypto v e-shopech. Pokladní systémy. Point of Sale aplikace. Platební brány pro příjem kryptoměn. Proč s akceptací začít už dnes?
 • bitcoin, kryptoměny, investování
  Účetnictví, daně, evidence kryptomajetku za života i po něm
  Daně - fyzická i právnická osoba. DPH, EET a kryptoměny. Darování digitální měny. Vedení účetnictví. Vypořádání kryptomajetku po smrti. Jak sepsat závěť. Dědická daň.
 • bitcoin, kryptoměny, investování
  Finanční krypto-gramotnost
  Zásady finanční krypto-gramotnosti. Jak si začít tvořit pasivní příjem? Zlatá pravidla začínajícího kryptoinvestora. Jak být bohatý? Cesta ven z "krysího závodu"...
 • bitcoin, kryptoměny, investování
  Budoucnost kryptoměn
  Technologická revoluce. Bitcoin v podnikání. Technologie Lightning network. Praha - hlavní město kryptoměn. Jak změní "peníze budoucnosti" náš svět?

Mrkněte na OBSAH a jak to vypadá uvnitř:


   A to není všechno!

K tomuto e-booku dostanete navíc ještě 4 speciální BONUSY:

BONUS 1 - Katalog chytrých aplikací

 • Tipy na užitečné aplikace pro správu digitálních měn.
 • Wirex a Revolut - platební karty a kryptopeněženky v jednom. 

Hodnota tohoto bonusu je 160 Kč. Pro vás ZDARMA.

BONUS 2 - Strategie kryptoinvestování:

20 NEJČASTĚJŠÍCH CHYB

Víte, co odlišuje dobrého investora od špatného?

Hodnota tohoto bonusu je 190 Kč. Pro vás ZDARMA.

BONUS 3 - CHECKLIST začínajícího kryptoinvestora

Zaškrtněte si na seznamu, co už máte hotovo a mějte po ruce přehled, na co nezapomenout.

Hodnota tohoto bonusu je 100 Kč. Pro vás ZDARMA.

BONUS 4 - ALTCOINY: TOP 10 + 1 tajný tip

 • 10 tipů na altcoiny pro dlouhodobé držení s potenciálem růstu
 • 1 tajný tip ode mě na altcoin se zajímavým potenciálem

Hodnota tohoto bonusu je 500 Kč. Pro vás ZDARMA.


Sečteno a podtrženo: 86 stránek a 19 340 slov hodnotného obsahu (+ 24 stránek bonusových), který takto v ucelené formě nikde jinde neseženete.

E-kniha vám přijde do e-mailu ve formátu PDF, který spustíte na všech PC, tabletech či chytrém mobilu. Není třeba mít čtečku knih.

Jaká je cena?

Hodnota tohoto e-booku je 2000 Kč, což odpovídá ceně za konzultaci se mnou.

Snížená cena pro vás v současné nelehké době:

490 Kč / 20 Eur

Je to moc nebo málo? 

Jakou hodnotu má pro vás finanční svoboda a nezávislost?

V průběhu svého života a podnikání jsem došla k závěru, že se mi nejvíce vyplatily investice do vzdělání, které mě posunulo mnohem dále, a do kterého jsem už investovala desetitisíce. Mimochodem investice do e-booku se vám může už brzy vrátit s rostoucí cenou bitcoinu nebo jiné kryptoměny. 😉

Trvalo mi několik let, než jsem nashromáždila, do praxe uvedla a sepsala tyto unikátní informace. Moje zkušenosti vám nyní předávám prostřednictvím této e-knihy jednoduchou a srozumitelnou formou.

Ušetříte spoustu peněz za kurzy, semináře a hodiny strávené na internetu studiem odborné literatury  - to vše jsem již udělala za vás. A navíc - informace v e-knize vám zůstanou napořád a můžete se k nim opakovaně vracet a postupovat svým tempem podle uvedených návodů.

BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KTEŘÍ SE ZORIENTUJÍ NEJRYCHLEJI.

ROZHODNUTÍ JE JEN NA VÁS...


Roky se věnuji tématu digitálních peněz a investování. Baví mě dělat osvětu a zvyšovat finanční inteligenci mezi lidmi. Do tohoto e-booku jsem napsala informace nejlépe, jak jsem dokázala.

Přesto, jelikož vím, že ne vždy se podaří předat vše tak, jak bychom chtěli, máte možnost do 14 dnů chtít své peníze zpět, jestliže získáte dojem, že pro vás tyto informace nemají smysl.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Co o e-booku říkají čtenáři?

Přehledná a velmi pečlivě zpracovaná publikace o kryptovalutách. Kniha je určena jak naprostým začátečníkům v oboru, tak pokročilým s různým stupněm znalostí.

Autorka poskytuje mnoho nových informací a zároveň nepřetěžuje údaji příliš specializovanými. Máte-li chuť začít spořit nebo investovat zcela moderním způsobem je tato kniha pro vás.

Čtěte po jednotlivých kapitolách a zkuste si návody - jak založit peněženku a jakým způsobem uvažovat ve světě coinů a tokenů.
Jednoznačně velice hodnotný e-book!

Alena Wedebrandleg. fysioterapeut, www.alenawedebrand.cz

Jsem v oboru úplný začátečník, nyní ve fázi sbírání informací. Jsem tak ráda, že jsem na e-book narazila právě teď! Díky němu chápu systém, vím, na co si dát pozor, a díky praktické pomůcce na žádnou důležitou informaci nezapomenu.

Dozvěděla jsem se, jaké aplikace používat a na které weby se zaměřit, jak svoje investice zabezpečit. Do prvního nákupu kryptoměn tak nevletím bezhlavě a minimalizuji rizikové začátečnické chyby. Děkuji, jsem velmi spokojená a ráda dám doporučení i svým přátelům.

Renata Tesařovánehtová designérka a lektorka

Sama obchoduji na burze s vybranými aktivy a díky e-booku jsem získala představu o dalších možnostech moderního investování.

Se zakoupením e-booku jsem dlouho otálela a koupila skutečně až na poslední chvíli. Člověk je neustále obklopen nabídkami, a tak se důkladně rozmýšlí, do čeho půjde a zda je nabídka opravdu hodnotná.

E-book doporučuji všem, co se zajímají o “alternativní” možnosti investování. Určitě je zde velký potenciál.
Za sebe mohu jen doporučit.

Helena Lopraisováinvestorka, podnikatelka, helenalopraisova.cz

Co se z e-booku dozvíte a naučíte?

Porozumět světu digitálních měn

Pochopíte základy - co je to bitcoin, altcoiny, blockchain, decentralizace, ICO, tokeny ERC-20, grafy, těžba, atd.

Založit si vlastní peněženku...

...pro příjem a bezpečné uložení digitálních peněz. Rozeznáte typy peněženek, jejich výhody či nevýhody, aj.

Nakoupit své první Bitcoiny...

...nebo jinou kryptoměnu. Dozvíte se bezpečnostní zásady a možnosti ochrany svých investic.

Obchodovat na krypto-burze

Naučíte se, jak a kdy výhodně koupit či prodat kryptoměnu. Zadat nákupní a prodejní příkazy.

Funkční investiční strategie

- dlouhodobé i krátkodobé. Zásady pro BUY & HODL. Tipy na rozložení portfolia a investiční strategie, které vám přinesou zisk.

Přijímat kryptoměnu jako obchodník

Možnosti akceptace bitcoinu pro e-shopy a kamenné obchody. Platební brány. Konkurenční výhoda.

Evidovat kryptoměny a vést účetnictví

Dozvíte se, kdy krypto nutno danit, jak na DPH, EET, účetní evidenci - pro fyzickou i právnickou osobu. Darování, dědictví.

Finanční KRYPTO-GRAMOTNOST

Vydáte se na cestu z "krysího závodu" k finanční nezávislosti. Osvojíte si zlatá pravidla kryptoinvestorů a myšlení milionářů.

Kudy jít na CESTU ZA SVÝMI SNY

Dostanete pořádnou dávku motivace a inspirace pro splnění vašich snů. A k tomu jeden tajný investiční tip se zajímavým potenciálem!

O čem e-book naopak NENÍ?

 • Pokud hledáte návod na rychlé, bezpracné zbohatnutí, tento e-book pro vás není.
 • Vzdělání je základ. Pokud se nechcete dále rozvíjet, učit novým věcem a novému způsobu myšlení, tento e-book pro vás není.
 • Pokud jste spokojeni se svým životem, prací i příjmem a důvěřujete systému, že vás na stará kolena zabezpečí, tento e-book pro vás není.
 • Pokud se mylně domníváte, že kryptoměny jsou podvod a podporují narkomanii či terorismus ve světě, tento e-book pro vás není.

Otázky, které vás možná napadnou:

Je tento e-book vhodný i pro ženy?

Rozhodně ANO! V kryptosvětě se pohybuje zatím cca 9% žen a je to velká škoda. Tomuto trhu chybí ženská kupní síla, která by snížila současnou nerovnováhu. Kdyby se jen polovina žen rozhodla investovat do kryptoměn, znamenalo by to větší příliv kapitálu než u velkých investorů, a to by výrazně posílilo celou oblast. Mým cílem je právě rozšířit povědomí o kryptoměnách mezi ženami!

Zvládnu to sám/sama, i když jsem úplný technický antitalent?

Tento e-book jsem napsala tak, aby technické věci zvládnul ÚPLNĚ KAŽDÝ. Dostanete jednoduchý a srozumitelný návod, jak si krok za krokem založit peněženku, poslat na ni bitcoin nebo jinou kryptoměnu, jak obchodovat na burze, jak proměnit zisk opět v klasické peníze, atd. Složité a specializované technikálie jsem záměrně vynechala, není třeba jimi machrovat.

Je nutné chápat technologii blockchainu, abych mohl pracovat s krypto?

Nemusíte do detailů znát tuto technologii, ale je dobré o ní vědět alespoň základní věci. Pochopit hlavní myšlenku - DECENTRALIZACI, která stojí v pozadí vzniku digitálních peněz. Pokud totiž zjistíte, proč a jak to všechno vzniklo, uvidíte v bitcoinu a dalších kryptoměnách úplně nový rozměr využití, ne jen jako platidlo či investici.

Pochopíte, že stojíme na prahu velké FINANČNÍ REVOLUCE, která ovlivní naši budoucnost. Více se o tom dočtete v e-booku...

Nestačí si informace načíst na internetu?

Na internetu se samozřejmě dá najít spousta informací o kryptoměnách, některé jsou užitečné, jiné však mohou být zavádějící. Tím vším studiem jsem si už prošla, ať už online nebo na živých seminářích, a to nejdůležitější sepsala do tohoto praktického e-booku. NIKDE JINDE tolik informací v takto UCELENÉ FORMĚ nenajdete.

Mnohdy také můžete narazit na weby, kde se z vás budou snažit vylákat peníze pod zástěrkou rychlého zisku nebo tzv. "zaručených signálů". Opatrnost je na místě. Ale kdo se bojí, nesmí do lesa. ZÁSADY BEZPEČNOSTI najdete taktéž v e-booku.

Co když se mi hned nepodaří dosáhnout zisku?

Jako u každého jiného investování platí zásada: "Vždy investuj jen tolik, aby to neohrozilo tvé živobytí". Kryptoměny jsou relativně nové odvětví a na trhu bývají cenové výkyvy. Zachovat chladnou hlavu je vhodné zejména v případech, kdy cena kryptoměny jde prudce nahoru nebo dolů.

Nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí a mějte vždy na paměti, že tyto tržní cykly se pravidelně opakují. Z dlouhodobého hlediska však mají hodnoty hlavních kryptoměn neustále rostoucí tendenci. MYSLETE JAKO INVESTOR, NE GAMBLER!

Proč média občas varují před kryptoměnami?

Klamavé titulky, často přehánějící, jsou základem propagandy, která sleduje určitý cíl. Pokud je skutečně masivní a lidé jí uvěří, může vést k ochladnutí poptávky po bitcoinu nebo dalších kryptoměnách, což mívá často za následek významný pokles jeho ceny. Dotyčný, stojící za touto mediální bublinou, pak levně nakoupí… Proto sledujte pouze informace z nezávislých zpravodajských serverů a DĚLEJTE SI VLASTNÍ PRŮZKUM z různých zdrojů.

Věřím novodobým technologiím, a proto do nich pravidelně investuji. V oblasti digitálních měn se pohybuji už několik let a obchodováním a investicemi v kryptu si vydělám 15 - 20 tis. měsíčně. Je to hezký přivýdělek. 🙂

Lenčin Ebook mohu doporučit všem začátečníkům, ale i pokročilejším zájemcům o kryptoměny, je velmi praktický a obsahuje spoustu dobrých tipů nejen do začátku. A také kapitolu o finanční gramotnosti by si měl přečíst každý, protože tyto informace se ve škole nedozvíte a spousta lidí vůbec neví, jak zacházet s penězi a často pak končí v dluzích...

David Kovářanalytik a investor

Podrobně a velice srozumitelně napsaný e-book, takže se začátečník nemusí bát pustit do obchodování. Je tu přesný návod, pokud nevíte jak začít, vše je vysvětleno krok za krokem.

O kryptoměnách vím už delší dobu, ale potřebovala jsem ucelený obraz, doplnit více informací a přesný návod, např. jak obchodovat na burze, jak zabezpečit své investice a k čemu vlastně kryptoměny jsou.

Je tu i spousta dobrých tipů na altcoiny pro dlouhodobé držení, užitečné aplikace atd. Líbí se mi i název e-booku a plně s ním souhlasím.

Petra Klukanoválektorka jógy a masérka

 

 

 

 

 

 

 

POZOR! Tento e-book vám může ZMĚNIT život...

Je to INVESTICE, která vám otevře možnosti a PŘÍLEŽITOSTI, o kterých jste možná ani neměli ponětí...

Může mít vliv na vaše PŘÍJMY současné i budoucí.

Jste připraveni převzít ZODPOVĚDNOST sami za sebe a vydat se na cestu ke svobodě a NEZÁVISLOSTI na systému? 

Pokud jste dočetli až sem, tak určitě ANO.

Jestli právě teď cítíte, že je to ONO, že toto by mohla být i VAŠE CESTA (KE SNU), udělejte rozhodnutí... 

POKROK NEZASTAVÍŠ - TAK NA NĚM VYDĚLÁVEJ! 😉  Výhody nového odvětví obvykle patří těm, kteří se zorientují NEJRYCHLEJI.

Jděte proto do AKCE a vykročte tou správnou nohou...

Klikněte na tlačítko KOUPIT E-BOOK a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v OBJEDNÁVCE. Zaplatit můžete buď kartou, zrychleným nebo klasickým bankovním převodem a nebo bitcoinem. E-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

Pokud máte v souvislosti s e-bookem jakýkoli dotaz, napište mi na e-mail: info@cestakesnu.cz

Lenka Řezníčková
www.cestakesnu.cz