Dokončeno z ... 80%

Objednávka e-booku

"Pokrok nezastavíš - tak na něm vydělávej!"

  • ANO
    Objednávám si e-book "Pokrok nezastavíš - tak na něm vydělávej" za zvýhodněnou cenu 490 Kč (20 Eur)
  • ANO
    Získávám ZDARMA 4 BONUSY (Katalog chytrých aplikací, Strategie kryptoinvestování, Checklist začínajícího kryptoinvestora, Altcoiny- TOP 10 + 1 tajný tip) v hodnotě 950 Kč
  • ANO
    Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

Vyplňte prosím nyní tento objednávkový formulář a vyberte způsob platby - platební kartou, bankovním převodem, zrychleným bankovním převodem nebo Bitcoinem:


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Upozornění pro Slovensko a jiné státy EU: Do formuláře nejde zadat Slovensko, ponechte prosím ČR a vyplňte zbývající údaje v objednávce, hlavně e-mailovou adresu, na kterou vám e-book přijde. (Pokud potřebujete daňový doklad v eurech, mohu vám jej na vaši žádost vystavit dodatečně). Cena e-booku je nyní v přepočtu 20 EUR.

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele.

e-book kryptoměny

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ, GRATULUJI!

S tímhle návodem totiž ušetříte hodiny času, spoustu nervů i peněz za drahé kurzy a postupně si zařídíte nový vedlejší příjem.

Ať vám e-book dobře slouží!

Lenka Řezníčkováinvestorka a autorka projektu Cesta ke snu

Přehledná a velmi pečlivě zpracovaná publikace o kryptovalutách. Kniha je určena jak naprostým začátečníkům v oboru, tak pokročilým s různým stupněm znalostí.

Autorka poskytuje mnoho nových informací a zároveň nepřetěžuje údaji příliš specializovanými. Máte-li chuť začít spořit nebo investovat zcela moderním způsobem je tato kniha pro vás.

Čtěte po jednotlivých kapitolách a zkuste si návody - jak založit peněženku a jakým způsobem uvažovat ve světě coinů a tokenů.
Jednoznačně velice hodnotný e-book!

Alena Wedebrandleg. fysioterapeut, www.alenawedebrand.cz

Sama obchoduji na burze s vybranými aktivy a díky e-booku jsem získala představu o dalších možnostech moderního investování.

Se zakoupením e-booku jsem dlouho otálela a koupila skutečně až na poslední chvíli. Člověk je neustále obklopen nabídkami, a tak se důkladně rozmýšlí, do čeho půjde a zda je nabídka opravdu hodnotná.

E-book doporučuji všem, co se zajímají o “alternativní” možnosti investování. Určitě je zde velký potenciál. Za sebe mohu jen doporučit.

Helena Lopraisováinvestorka, podnikatelka, helenalopraisova.cz
ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Potřebujete pomoc s platbou nebo s objednávkou?

Napište mi na email: info@cestakesnu.cz nebo volejte 603 369 642.

Jsem tu pro vás, ráda pomohu.