Vize projektu a moje PROČ

"Baví mě dělat osvětu a zvyšovat finanční (krypto)inteligenci mezi lidmi."

Jmenuji se Lenka Řezníčková. Jsem online podnikatelka, freelancerka, zabývám se virtuální asistencí a online marketingem. Jsem rovněž propagátorka kryptoměn, investorka sdílené ekonomiky, autorka e-knih a projektu Cesta ke snu.

Od malička mě fascinovaly nové technologie, ráda si díky nim usnadňuji život a mým snem vždy bylo mít vlastní podnikání, které přináší svobodu.

Začátky nejsou nikdy jednoduché. Člověk musí překročit spoustu komfortních zón, riskovat neúspěch a dělat spoustu kroků do neznáma, a to i přesto, že ne vždy nás podporuje nejbližší okolí.

Jenže pocit frustrace pramenící z toho, že bych musela být doživotně odsouzená být někde zaměstnaná, směňovat svůj drahocenný čas za peníze a dovolovat se o 4 týdny "svobody" v roce, je velkou motivací k tomu, dělat věci jinak. 

Čas máme jen jeden a ten nám nikdo nevrátí. Je nutno začít nastavovat procesy tak, aby peníze pracovaly pro nás, zatím co my máme prostor i na sebe, své koníčky, rodinu, seberealizaci.

Pro mě znamená podnikání i velkou cestu osobního rozvoje. Je zde zapotřebí trpělivosti, neboť žádný strom nenese plody přes noc, ale vytrvalostí a neustálým vzděláváním se dočkáme vytouženého cíle.

Stavím mosty mezi osobním rozvojem, přístupem k penězům a kryptosvětem, neboť vše spolu souvisí. Hledám investiční příležitosti v technologiích "Nové doby" a jsem vděčná, když mohu inspirovat a motivovat ty, kteří o to stojí, plnit si své sny.

Momentálně žiju na Kanárských ostrovech a plním si ty své...

Vaše sny stojí za to, abyste začali myslet a dělat věci jinak

Vím, že peníze v životě nepřinášejí štěstí, ale také vím, že jejich nedostatek umí být velkým zdrojem neštěstí. Pro to, abychom mohli žít lepší život, však musíme také něco udělat. Třeba jít do akce a občas i zariskovat, že to napoprvé nevyjde. Začátečnické neúspěchy se nevyhnuly ani mě, ale já jsem se nevzdala. Hledala jsem cesty k pasivnímu příjmu a objevila jsem svět plný možností, kde meze jsou dány pouze fantazií - svět kryptoměn.

Kryptoměny zažily v jejich krátké minulosti vzestupy i pády. Zájem o ně však neustále roste a lidé je používají čím dál více. Není náhoda, že čtete tyto řádky, znamená to, že i vás tento fenomén nějakým způsobem přitáhuje. Možná je to vaše cesta, stejně tak jako moje. Dejme jí společně energii. Nesnažme se mezi sebou soutěžit, naopak spolupracujme v rámci komunity a šiřme osvětu mezi svými přáteli, známými, kolegy a rodinou.

Od té doby, co se v kryptosvětě pohybuji, se neustále vzdělávám, tvořím si vedlejší příjem, přijímám a platím bitcoiny za různé služby a produkty a mám investováno do několika měn s potenciálem růstu. Využijte i vy tuto příležitost Nové éry, která čeká na ty, co jsou připraveni pojmout nové informace i nový způsob myšlení a jít do akce...

www.cestakesnu.cz

Ženy v kryptoměnách

Podle statistik se v bitcoinové komunitě nachází necelých 9 % žen. Proč tak málo? Ženy jsou obecně nedostatečně zastoupeny v technických předmětech v celé akademické sféře. 

Tato nerovnováha ovšem znamená, že ženy nemohou ovlivňovat dění v dané oblasti, a proto vedoucí pozice v kryptoměnových komunitách a společnostech zastávají zatím pouze muži. Nicméně trhu chybí především kupní síla žen.

Kdyby se jen polovina žen rozhodla investovat část prostředků do bitcoinu nebo jiných kryptoměn, znamenalo by to větší příliv kapitálu než u velkých investorů – a to už stojí za úvahu.

Založila jsem veřejnou vzdělávací Facebookovou skupinu „Ženy v kryptoměnách“, do které vás všechny tímto zvu!

Připojte se k nám a sdílejme společně novinky z „krypto-světa“, informace o bitcoinu, investování a jiných digitálních měnách, podpořme tuto komunitu a rozšiřme ji co nejvíce mezi sebou, aby i ostatní měli šanci využívat technologie Nové doby a plnit si díky nim své sny.

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Média

🧏‍♀️ ČAS KRYPTOŽEN 🧏‍♀️
 
Tendence o rovnocenné postavení žen ve společnosti zasahují i svět kryptoměn. Stejně jako třeba v politice je v něm žen pomálu. Kryptoměny přitom doslova dychtí po ŽENSKÉ KUPNÍ SÍLE.
 
Přichází čas, kdy si ženy na mateřské začnou přivydělávat obchodováním s Bitcoiny? 🙂
 
Přečtěte si celý rozhovor o "Ženách ve světě kryptoměn" s Lenkou Řezníčkovou v červencovém čísle časopisu GLANC...

Spolupráce?

Jsem otevřená zajímavým nápadům, novým technologiím a investičním projektům pro spolupráci.

Společně dokážeme více!