Chcete si založit peněženku pro příjem a bezpečné uložení kryptoměn?

Na trhu existuje mnoho druhů kryptoměnových peněženek. Některé jsou online, jiné offline, některé jsou softwarové, jiné hardwarové. Jak se v nich vyznat a vybrat pro sebe tu pravou? A hlavně - jak zabezpečit své digitální peníze a ochránit je před případným zneužitím ve virtuálním světě?

Dnešní doba nabízí nové příležitosti, o kterých se nám ještě před několika lety ani nesnilo. Díky digitálním technologiím si dnes každý může zasadit semínka finanční svobody a zajistit svou budoucnost. Stačí jen vědět, jak na to.

A tím krokem č. 1 pro vstup do kryptoměnového světa je právě zřízení vlastní krypto-peněženky.

Jmenuji se Lenka Řezníčková a vítám vás v digitálním světě.

Již několik let se pohybuji v oblasti investování, sdílené ekonomiky a kryptoměn a výnosy z investic mi zajišťují nezávislost a finanční svobodu, díky které můžu dělat, co mě doopravdy baví. Proto jsem se rozhodla své znalosti a zkušenosti sdílet i dalšími lidmi.

Podle mého praktického návodu pochopíte rozdíly mezi jednotlivými peněženkami, jejich výhody a nevýhody a naučíte se krok za krokem si svou peněženku vytvořit a zabezpečit.

A to i v případě, že jste technický antitalent. 🙂 

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažily během jejich krátké minulosti vzestupy i pády. Zájem o ně však neustále roste a lidé je používají čím dál více.  To, že čtete tyto řádky, znamená, že i vás tento fenomén nějakým způsobem přitáhl.

Blíží se doba, kdy bude každý člověk vlastnit jednu nebo více digitálních peněženek. Buďte i vy připraveni na finančně-technologickou revoluci a pamatujte, že výhody nového odvětví patří těm, kteří se zorientují nejrychleji.

Z e-booku Pokrok nezastavíš - tak na něm vydělávej jsem vytáhla důležitou kapitolu o kryptopeněženkách, která vás zajímala nejvíce, a dávám vám ji nyní k dispozici:

e-book Pokrok nezastavíš - Kryptoměnové peněženky

e-book Kryptoměnové peněženky

Co všechno se v e-booku dozvíte?

  • Jaké jsou druhy kryptoměnových peněženek
  • Výhody a nevýhody jednotlivých typů
  • Funkce, instalace a ochrana peněženky
  • Postup založení peněženky krok za krokem
  • Jak nakoupit a poslat do peněženky své první bitcoiny nebo jinou kryptoměnu
  • Jak kryptoměnu směnit přímo v peněžence
  • Přehled a popis funkcí několika nejznámějších digitálních peněženek 
  • Jak svá aktiva a privátní klíče nejlépe zabezpečit a zálohovat
  • TIP na originální dárek: darujte bitcoiny na papírové peněžence

Cena e-booku je 130 Kč

nyní za zvýhodněnou cenu 65 Kč / 2,50 Eur.

Chci, aby si tento e-book mohl dovolit každý, kdo se zajímá o kryptoměny a potřebuje se rychle zorientovat v začátku

Stačí vyplnit níže objednávkový formulář a zaplatit kartou nebo bankovním převodem. E-book obdržíte na váš e-mail ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

Cesta k finanční svobodě a nezávislosti vede tudy:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Upozornění pro Slovensko a jiné členské státy EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele.

Cena e-booku je nyní v přepočtu 2,50 EUR.


Potřebujete s něčím pomoci?

Napište mi na: info@cestakesnu.cz

www.cestakesnu.cz