Informace pro partnery provizního programu

Zajímáte se o investování a kryptoměny? 

Máte svoje webové stránky, blog nebo vlastníte databázi kvalitních kontaktů?

Chcete si přivydělat online podnikáním přes internet?

ZAPOJTE SE!

Již několik let se pohybuji v oblasti investování, sdílené ekonomiky a kryptoměn a výnosy z investic mi zajišťují nezávislost a finanční svobodu, díky které můžu dělat, co mě doopravdy baví.

Technologie jdou neustále dopředu a s pokrokem přichází nové možnosti a investiční příležitosti. Mnoho lidí stále nemá ponětí o existenci nebo funkci kryptoměn či krypto-ekonomiky a o tom, jak zásadním způsobem dokážou proměnit náš svět v blízké budoucnosti. Není nutné chápat kompletní technologii blockchainu, abyste mohli už dnes začít využívat kryptoměny např. jako platební prostředek nebo investici.

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažily během jejich krátké minulosti vzestupy i pády. Zájem o ně však neustále roste a lidé je používají čím dál více. Stojíme nyní na počátku velké kryptoměnové revoluce a je jen na vás, jestli budete součástí tohoto přirozeného vývoje a vytěžíte z toho pro sebe maximum, nebo to udělá někdo jiný. Každopádně nyní je nejlepší čas naskočit do vlaku!

Své zkušenosti a znalosti jsem se rozhodla sdílet i s dalšími lidmi, a tak jsem to všechno sepsala do hodnotného e-booku...

V e-booku "Pokrok nezastavíš - tak na něm vydělávej" najdete praktický a detailní návod, jak se zorientovat v kryptosvětě a jak si pomocí digitálních peněz začít tvořit vedlejší příjem - ať již jste úplný začátečník nebo mírně pokročilý.

E-book Pokrok nezastavíš - tak na něm vydělávej!

Díky této e-knize pochopíte, jak funguje decentralizovaný systém digitálních peněz a obchodování s nimi, a to i v případě, že jste technický antitalent. 🙂 

Naučíte se krok za krokem jednoduchý postup, jak založit svou peněženku, nakoupit Bitcoin či jinou kryptoměnu, jak a komu ji výhodně prodat, jak zvolit své portfolio a strategii, aby vám přinášela do budoucna zisk.

Dozvíte se zásady ziskového investování a jak přemýšlí bohatí. Zvýšíte celkově svou finanční inteligenci a krypto-gramotnost.

Více informací o e-booku naleznete ZDE >>

VAŠE PROVIZE

Cena elektronické knihy je 1580 Kč. Odměna pro vás jako affiliate partnera je rovných 500 Kč (tedy cca 32 % z ceny) z každého platícího zákazníka, který přišel díky vám

Čím více přivedete návštěvníků z odkazu přes vaše stránky, tím je větší šance na provize z klientů, kteří si e-book nakonec koupí. Vy pak můžete jen sledovat, jak se vaši návštěvníci stávají platícími klienty a jak vám v provizním systému naskakují odměny.

VAŠE VÝHODY

  • Používáme profesionální český program AffilBox s kvalitní technickou podporou
  • V provizním programu - Menu - Přehledy - naleznete vždy aktuální přehled uskutečněných prodejů a vašich provizí.
  • Pravidelná a včasná výplata provize za uplynulý měsíc vždy do 10. dne v měsíci na základě vámi vystavené faktury
  • Dlouhá 60-ti denní platnost cookies
  • Provozujeme na Facebooku fanpage, kde denně přibývají noví fanoušci

JAK ZAČÍT S PROPAGACÍ

Registrujte se do našeho provizního programu jako náš obchodní partner.

Menu - Reklamní kampaně - si vyberte banner či textový odkaz, který můžete použít k propagaci.

U každého odkazu či banneru je již přítomno vaše unikátní ID, na základě kterého náš provizní systém sleduje zákazníky, kteří přicházejí právě od vás.

Zkopírujte tedy kód u odkazu (banneru) a vložte jej:

  • na vaše webové stránky či blog
  • do e-mailu s novinkami (prosím posílejte jen kvalitní obsah, který je hodnotný a relevantní pro vaše klienty, nespamujte)
  • na váš Facebookový profil či stránku

Pamatujte na to, že nejlepší motivací pro ostatní je vaše osobní doporučení nebo zkušenost. Můžete také napsat konkrétní důvody, proč právě vy považujete tento e-book za skvělý a vhodný k doporučení.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Do affiliate programu se můžete registrovat ZDE >>>


cestakesnu@gmail.com

+420 603 369 642

www.cestakesnu.cz

Obchodní podmínky affiliate programu ZDE >>